Електронний документообіг. Новий курс на автоматизацію

20.11.2018

Гарна звістка! Група компаній «КРЕП ТЕХ» переходить на обмін електронними документами зі своїми партнерами і клієнтами з використанням системи програмного забезпечення «M.E.Doc.»

Переваги електронного документообігу:

  1. Позитивні відгуки клієнтів та бажання відійти від паперового навантаження документами.
  2. Простота, зручність та швидкість роботи з використанням зручного та масово використовуваного інтерфейсу КП «M.E.Doc» (понад 70% контрагентів-користувачів).
  3. Надійність та автентичність документа з підписанням, шифруванням та відправленням документів контрагентам-користувачам, які використовують  КП «M.E.Doc» , «СОТА» , «FlyDoc», «FREDO», API.ПТАХ.
  4. Підвищення ефективності бізнес-процесів за рахунок скорочення часу на обмін документами.
  5. Підвищений та своєчасний контроль процесу обміну електронними документами КП.
  6. Зменшення часу на відправлення кореспонденції та економія коштів (папір, картридж для принтера, поштові марки та конверти, послуги кур’єра, зменшиться в майбутньому площа архівної зони документів).

Ми готові надсилати на Вашу адресу наступні документи в електронному вигляді: рахунки, видаткові накладні, довіреності та товарно-транспортні накладні, а також отримувати їх від Вас.

Для переходу на електронний документообіг з «КРЕП ТЕХ» Вам необхідно ознайомитись з Договором про врегулювання відносин електронного документообігу, який надає менеджер компанії, або створивши і підписавши кваліфікованим електронним підписом (КЕП) та електронною печаткою (ЕП) за допомогою КП «M.E.Doc» (розділ Первинні документи - Реєстр первинних документів - Файл - Створити первинний документ - КРЕП ТЕХ - Договір).