Про компанію

Креп Тех - торгова група, що представляє підприємства Київського і Дніпровського регіону, які пропонують на ринок широкий асортимент сучасних високоякісних елементів кріплення.

Наше кріплення використовується як для дрібного побутового ремонту, так і практично в усіх галузях будівництва та промисловості. Широкий асортимент запропонованих нами матеріалів для кріплення, а також сучасні підходи, забезпечують можливість швидко і ефективно реагувати на вимоги та побажання клієнтів. Наше кріплення відповідає якості європейського рівня.

Поставки здійснюються по всіх регіонах України. Оперативне реагування досягається за рахунок співпраці з транспортно-експедиційними компаніями, а також доставки власним транспортом. Завдяки індивідуальному підходу, наші клієнти можуть користуватися гнучкою системою знижок і оплат. Ми цінуємо наших клієнтів і їх час!

Ми прагнемо до оптимальних і взаємовигідних партнерських відносин. Основний принцип нашої роботи - досягнення успіху разом зі своїми клієнтами. Для нас не існує "маленьких" замовлень і клієнтів. До кожного замовника ми підходимо з максимальною увагою і професіоналізмом.

 

РАДІ НОВІЙ СПІВПРАЦІ!