Правильний вибір покрівельних саморізів для якісної покрівлі

13.09.2018

Усотановка покрівлі, монтаж сендвіч панелей і різного виду профілю займає левову частку бюджету споруди. Перед тим як приступити до цих робіт кожен господар, покрівельник або майстер надає особливу увагу до вибору необхідних матеріалів: дахове покриття, утеплювачі, ізоляцію, дошки, сталевий профіль, ґрунтовку, лакофарбові покриття і т.д. Але, багато хто не бере до уваги дрібниці, а саме саморізи на які це все буде кріпитися, мовляв скільки вони там стоять, не має значення, аби в колір і т.д.

Насправді - покрівельні саморізи це дуже важливий елемент, від якості якого безпосередньо залежить довговічність всієї покрівлі. І навіть якщо ви купите всі перераховані матеріали дуже хорошої якості, але не професійно підійдете до вибору саморізів, або ще гірше постараєтеся заощадити на них, то цей підхід може помножити на нуль всі ваші старання. Саме тому, важливо професійно підійти до вибору кріплення.

samorez krovelnuy

Покрівельні саморізи, як кріпильний елемент, є сполучною ланкою і те, наскільки вони міцні, захищені від впливу навколишнього середовища і правильно виготовлені, залежить цілісність всієї покрівлі та елементів її конструкції.

Піднявши всі ці питання, ми приступаємо до наступного пункту, до визначення видів саморізів і до з'ясування їх технічних характеристик ...